Ekonomi

Bitcoin ve altcoinler ilgi görüyor, SUI Microsoft entegrasyonuyla yükseliyor

Bugün kripto piyasası Bitcoin’in %1,3 artışla 35.305 dolara yükselerek değerli temettüler elde etti. Potansiyel bir Bitcoin ETF onayını çevreleyen heyecan son zamanlarda azalmış olsa da Bitcoin fiyatındaki artış, daha geniş kripto pazarını olumlu etkilemeye devam ediyor.

SUI, LINK ve MATIC gibi altcoinler daha da büyük artışlara tanık oldu. Eski Meta mühendisleri tarafından geliştirilen ve 0,57 dolar fiyatla satılan Cryptocurrency SUI, bugün yaklaşık %12, bu hafta ise %31’in üzerinde artış gösterdi. Bu keskin yükseliş Microsoft’tan kaynaklanıyor (NASDAQ: MSFT ) güçlendirilmiş Uzay ve Zaman platformuyla entegrasyonuna atfedilir. Ayrıca Sui Vakfı, DeFi ekosistemini ve DeepBook platformunu güçlendirmeyi amaçlayan 51,3 milyon dolarlık bir ekosistem fonu duyurdu.

LINK’te vodafone(LON: VOD ), Pairpoint olarak yeniden markalanan Digital Asset Broker (DAB) ile entegrasyonunun ardından %8 arttı. Benzer bir biçimde MATIC yeni POL tokenini tanıttı. Ethereum’aTakıldıktan sonra yaklaşık %8 oranında büyüdü.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

sulakyurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu