Yaşam

13 Ocak’ta vizyona girecek olan ‘Kaçak Hayatlar’ seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor

başroller Röportaj Adam Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı sinema, her görüşü kucaklamaya odaklanan ve hayali bir oluşumun öncülüğünü yapan Mahsun’dur. Un komik ve eğlenceli hikayesini arkadaşlarıyla birlikte anlatıyor.

Baştan sona kahkaha tufanı olarak izleyenlere çılgın bir komedi vaat eden ‘Kaçak Hayatlar’, önemli bahislere eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Mahsun Karaca’nın başrollerini Müjde Uzman ve Bülent Çolak ile paylaştığı film, kaçak yeri kamufle etmek için bir grup kuran ‘Mahsun’ ve arkadaşlarının hikayesini konu alıyor.

Cenk Çelik’in yazıp yönettiği filmde Mahsun Karacaya’nın eşlik ettiği ekipte sosyal medyadaki görüntüler de yer alıyor. Kaçak Hayatlar’ın hikayesi kısaca şöyledir: ‘Mahsun’, ‘Şahin’ ve ‘Mehmet’ Adana’nın varoşlarında kaçak yerler işleten üç arkadaştır. Polis baskınları sonucu yerleri mühürlenince analizleri yeni bir hayata girerken bulurlar ve seçmenin yüzde 99,8’inin görüşlerini içerecek bir oluşumun temellerini atarlar. Ancak cephe olarak kurdukları bu küme onları hiç beklemedikleri bir noktaya götürür!

‘Kaçak Hayatlar’ Netd, Wovie ve RetroPro yapımcılığında sinema izleyicisine ulaşacak. 13 Ocak 2023’te Cj Entertainment Türkiye dağıtımıyla vizyona girecek olan sinema, son yılların en unutulmaz komedisi olmaya aday.

Yazan / Yöneten: Cenk Çelik
Peyzaj Yönetmeni: Hakan Okumuş
Oyuncular: Mahsun Karaca (Röportajcı), Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, İncil Uzmanı, Bülent Çolak, Uğur Serhan, Okan Has ve Ali İhsan Varol

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu