Haber

Sinyali bu sabah verdi, akşam ateşi yakacak! Gözler İmamoğlu’nun fetih konuşmasında

Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. cinsiyette Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferiyle sonuçlandı. Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, mağlubiyetin ardından “Mücadeleye devam” açıklaması yaptı.

“AYNI ŞEYLERİ YAPARAK FARKLI SONUÇLAR BEKLENEMEZ”

Bu noktada gözler, sonuçların netleşmesiyle akşam saatlerinde sessizliğe düşen Millet İttifakı Başkan Yardımcısı ve İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na çevrildi. Sabah saatlerinde açıklama yapan İmamoğlu, “Ümitsizliğe kapılmayın. Kimse üzülmesin, her şey yeniden başlar. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir. Aynı şeyleri yaparak asla farklı sonuçlar beklemeyeceğiz. Yolumuz uzun, gençlerimiz var, inanın her şey çok güzel olacak.” ifadeleri kullandı.

MAĞAZALAR KAYNAR

İmamoğlu’nun uzun süren sessizliği ve ‘değişim’ temalı açıklaması siyasi kulisleri ayağa kaldırdı. Sahne arkası, bir kez daha oy Yenilen Kılıçdaroğlu’nun istifasının beklendiği vurgulanırken; İmamoğlu’nun fitili ateşlemesi ve CHP’ye liderlik etmesi gerektiği tartışılıyor.

GÖZLER, AKŞAM KONUŞMAK İÇİN KONUŞMAKTA

Öte yandan İstanbul’un Fethi’nin 570. yıl dönümü nedeniyle herkesi akşam 19.30’da Maltepe’ye davet eden İmamoğlu; Burada yapacağı konuşmada değerli bildiriler de vereceği öğrenildi.

haberkocakoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu